Svadobný kameraman na svadbu│Svadobné video

Svadobné video je jediná živá pamiatka, ktorá vám zostane po svadbe. Preto je veľmi dôležité vybrať kameramana na svadbu, ktorý dokonale ovláda svoju profesionálnu techniku, má dlhoročné skúsenosti a dokonale pozná zvyky a tradície vašej svadby.

Ponúkame viackamerové svadobné videa majúce podobu svadobného filmu. U nás máte istotu, že zaznamenáme váš svadobný deň, t. z., že všetky dôležité časti snímame na 3 – 4 kamery, aby nám neunikol ani jeden dôležitý moment vašej svadby. Každá kamera ukladá záznam na 2 karty pre prípad zlyhania jednej z nich. Záznam sa archivuje a uloží v PC nezávisle na 2 disky. U svadobného kameramana musíte mať istotu, že svadobný deň bude dokonale zaznamenaný v najlepšej dostupnej kvalite videa.

Svadobné video má u nás kvalitný zvuk vďaka kravatovým mikrofónom, kde všetky príhovory sú zaznamenané čistým krištáľovým zvukom. Takže vaše „Áno“ bude čisté a zreteľné. V kostole a v sále sa napájame aj na zvukový výstup, kedže zvuk je pre nás rovnako dôležitý ako obraz. Celkovú kvalitu svadobného videa u nás zvyšuje používanie statívov, kamerového stabilizátora, tzv. steadicamu, zachytávajúceho video v pohybe alebo malá koľaj, tzv. slider. Svadobné video môže byť ešte viac atraktívnejšie a to použitím nášho kamerového žeriavu, kde z výšky zaznamenáva tanečný parket.

Okrem kvalitnej techniky, dlhoročných skúsenosti, dokonalým naplánovaním svadby, je pre nás rovnako dôležitá priateľská komunikácia a uvoľnená atmosféra vo svadobný deň.

Správne načasovanie svadby a komunikácia sú pre nás základom úspechu. Priateľská a uvoľnená atmosféra sú najväčší pomocníci. Vaša láska je kľúčom k TOP svadbe 🙂

Ukážky svadobných videoklipov si možete pozrieť na našej stránke.

http://www.videostudiojarka.sk/videogaleria/