Ponuka

Ponúkame viackamerové Full HD filmy . Samozrejmosťou pri našej práci je používanie profesionálnych statívov , GLIDETRACK , kamerového žeriavu s panoramatickou hlavou a kamerového stabilizátora – STEADICAM . Hovorené slovo zachytávame pomocou smerových a bezdrátových mikrofónov. V sále sa napájame na zvukový výstup hudobnej skupiny pomocou audiorekordéru, aby všetky zvukové prejavy boli čisté a zrozumiteľné . Keďže používame rôzne kamery , samozrejmosťou je taktiež farebná úprava , tzv . kolorovanie videa .

Vo svadobnom balíku nájdete :

1.) 6 X DVD komplet . DVD komplet obsahuje krabičku , obal , fotopapier , DVD disk svadba ,DVD disk foto a potlače

2.) 2X BLURAY komplet vo Full HD pre prehrávače BLURAY

3.) 1 X USB kľúč – Svadobné video vo FULL HD – možnosť prehratia na PC , tablete , mobile , či na každom televízore s podporou a USB pripojením .

4.) 2 roky záruka na média – neskúmame dôvody , vymeníme bezplatne .

5.) Pozáručný servis – ARCHÍV – každé ďalšie DVD / BDR disky len za náklady t.j. asi 1 € a komplet asi 3 €

6.) Predsvadobný klip / romantický príbeh / rande – môže sa točiť pred, alebo po svadbe .

7.) Mimosvadobné kamerovanie – v prípade , že sa rozhodnete fotiť v iný než svadobný deň kamerujeme aj to a je to v cene – odporúčame – uvoľnená atmosféra , žiadny stres , dostatok času , možnosť prejsť viacej miest .

8.) 2 kameramani , snímanie na 1 – 3 kamery + malá efektová a veškerá dostupná profesionálna technika so spojenými nákladmi a cestovným do 100 km

9.) Možnosť obohatiť svadobný film o letecké zábery ( dopláca sa 50 € mimo svad. deň , alebo 100 € vo svadobný deň za jedno miesto )

10.) Klip na net + fb + mobilu a licencovaná hudba v cene

 

V balíku stužková každý študent nájde:

– DVD disk – stužková s potlačou,

– BLURAY disk – stužková s potlačou,

– DVD disk na fotografie s potlačou,

– každý DVD a BLURAY disk je uložený v samostatnej krabičke s obalom,

– klip na net / fb / mobilu a licencovaná hudba

 

Miesta kde zväčša pôsobím: Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Žilina, Kysucké Nové Mesto, Bytča, Považská Bystrica, Púchov, Beluša, Rajec, Ilava, Trenčianske Teplice, Turčianske Teplice, Dubnica nad Váhom, Prievidza, Trenčín, Piešťany, Martin…